Yasal Uyarılar

Telif Hakkı

Bostancı Oto bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın degiştirme hakkını sakli tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkina tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, degistirilemez, dagitilamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Alıntı yapılarak dahi kullanılamaz.

Ürün Değişiklikleri

Bu internet sitesinde yer alan ürün bilgileri, çizimler ve resimler Bostancı Oto internet sitelerine yönelik genel kullanım amacıyla hazırlanmış olabilir. İnternet sitesinde gösterilen herhangi bir hizmet, parça veya aksesuar ile bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz.

Fiyatlar

Bütün fiyatlar öngörülen perakende satiış fiyatlarıdır. Fiyatlar yayın tarihinde geçerlidir ve haber verilmeden degiştirilebilir.

Markalar

Aksi belirtilmedikçe, bostancioto.com internet sitesinde yer alan tüm marka ve şirket logoları ve amblemleri marka haklarina tabidir.

İleriye Yönelik İfadeler

bostancioto.com, ileriye yönelik yapılmış açıklamalar ve ifadeler içerebilir. Genel ekonomik ve ticari şartlardaki değisiklikler, rakip veya yeni ürün, hizmet ve servislerin piyasaya sürülmesi, ticari stratejik kararlardaki degisiklikler fiili sonuçların burada öngörülenlerden önemli ölçüde farkli olmasina sebep olabilir. Bostancı Oto’nun gelecekle ilgili öngörüler ve terminler içeren bu ifadeleri güncelleme zorunluluğu yoktur.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bostancı Oto, bu internet sitesi üzerinden verilen bilgilerin dogruluklarıın, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için servisimizi ile temasa geçebilirsiniz.

Bu internet sitesi, Bostancı Oto’nun kontrolünde olmayan başka sitelere yönlendirmeler içermektedir. Bu bağlantı ve yönlendirmeler kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve baglantili herhangi bir sitenin içerigi Bostancı Oto Ltd. Şti. tarafindan onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.