Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,

Bostancı Oto 1995 yılında kurulmuş ve 2010 yılında kurumsal yapısını yenilemiş BMW, Land Rover ve Mini marka araçlar için tam servis ve bakım hizmetleri sunan bir otomotiv firmasıdır.

Bostancı Oto’nun tüm yönetim ekibi ve atölye çalışanları üç temel iş olan; mekanik, kaporta ve boya konusunda eğitimlidir. Tüm ekip bu yetkinliğe göre seçilmekte ve periyodik aralıklarla eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Bu tercih müşterilerine her zaman konuya vakıf kişilerle muhattap olma faydasını yaşatır. Esnek organizasyon yapısı ile efektif çözümler getirirken zamandan maximum tasarruf sağlar.

Bu özellikleri ile Bostancı Oto ile çalışmak müşterilerine şunları kazandırır:


Üretkenlik ve Kalite Artar:

Çünkü işler, küçük ve yetkili müfrezelerce hızla yapılır.


Bütçe Marjları düşer:

Çünkü yönetici kadro dahil, herkes bilfiil işin içindedir.

Bu durumda aynı kalitede işler, daha dar kadrolarca, daha verimli ve daha hızlı şekilde sonuçlandırılır. Bu iki temel kazanım, tüketici nezdinde yüksek müşteri memnuniyeti ve maksimum fayda algısını yaratır.

Amacımız, çağdaş yönetim anlayışımız, yüksek teknik donanımımız ve deneyimli servis ekibimizle hizmet kalitemizi yükseltmeye devam etmektir.

Bostancı Oto, 3000m2 kapalı servis alanında, gerekli tüm son teknoloji arıza test ve tespit cihazları ile sadece bugünün değil gelecek altı yıl içinde üretilecek tüm BMW, MINI ve Land Rover marka araçların teknolojilerine hazırlıklıdır.