Oto Kuaför

Oto Kuaför

Motor Temizleme ve Koruma

Öncelikle motor üzerinde biriken yağ, zift ve katran gibi maddeler çıkarılır. En ince ayrıntılarına kadar motor, hiçbir parlatıcı ürün kullanılmadan temizlenir.

Motor; üzerinde biriken yağ, zift ve katrandan arındırılır. Son olarak, tüm yüzey kirlenmeye karşı direnç gösteren madde ile kaplanır.

Detaylı İç Temizlik

Koltuklardan halı ve kapı panellerine kadar aracın tüm iç döşemeleri detaylıca temizlenir ve dezenfekte edilir. Konsollarda, plastik ve lastik aksamlarda kesinlikle parlatıcı madde kullanılmaz. Bu aksamların ilk günkü gibi canlı ve mat görüntüsü ortaya çıkarılır.

Detaylı Dış Temizlik

Boya temizleme işlemi bittikten sonra kılcal ve dairesel çizikler yok edilir. Orta ve kalın çizikler ise titiz bir çalışma ile düzeltilir. Cila ve yoğun jant temizliği ile aracın ilk günkü orijinal görüntüsü ortaya çıkarılır.

Döşeme Bakımı ve Koruması

Kumaş koltuklarda ve halılarda kalıcı leke oluşmasını önlemek için özel koruma kimyasalları kullanılır. Derilerin zamanla kuruyup çatlamasını önlemek için de özel kimyasal maddeler uygulanır. Müşterilerin isteğine göre deri döşeme tamiri yada yama uygulaması yapılabilmektedir.

Havalandırma Kanalları ve Hava Izgaraları

Bakterilere ve kötü kokulara neden olan kirler, havalandırma sisteminden arındırılır. Geliştirilmiş özel maddeler ile tüm havalandırma sistemi temizlenip dezenfekte edilir.