Hakkımızda

Bostancı Oto BMW Servis

Bostancı Oto, 1995 yılından bu yana BMW,  Land Rover ve MINI marka araçlara satış sonrası servis hizmeti sağlıyor. 3000 m2’lik modern servis alanında araçların bakım ve onarımı için gerekli tüm özel takımlar, son teknoloji arıza test ve tespit cihazları bulunuyor. Kullanılan cihaz ve ekipmanlar, gelecek altı sene içerisinde üretilecek BMW, Land Rover ve MINI marka araçların teknolojilerine de uyum sağlayacak donanıma sahip.

Bostancı Oto, üç temel iş olan mekanik, kaporta ve boya konusunda uzmanlığı bulunan bir kadro ile hizmet veriyor. Müşterilerin her zaman bilgili kişilerle muhattap olması için ekibini bu yetkinliğe göre seçiyor.

Bostancı Oto’nun dinamik ve yetenekli ekibi, hızlı ve kusursuz çözümleri ile müşterilere hem zaman kazandırıyor, hem de büyük sorunların küçük bütçelerle çözülmesine olanak sağlıyor.

Kurulduğu günden beri yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Bostancı Oto, bugün yaklaşık 40 kişi ile hizmet verdiği servis alanını 2012 yılının onuncu ayında 3000 m2’ye çıkarttı.

Servis alanını dört kat büyüten yatırımı ile Bostancı Oto, günlük araç kapasitesini ilk yıl için %30 arttırmayı başardı.